ВКФ КРОМ показала свою продукцію на виставці Нафта і Газ 2003

10.11.2003

З 27 по 30 жовтня 2003р. проходила сьома міжнародна спеціалізована виставка Нафта і Газ 2003. У складі делегації Газ України ДК Нафтогаз України разом з ВАТ Дніпропетровськгаз наше підприємство показало значний асортимент приладної техніки, призначеної для обстеження і захисту підземних металевих споруд від корозії.

Більше десятка зразків різноманітних приладів і пристроїв викликали жвавий інтерес відвідувачів виставки. Проектні організації, лінійно-виробничі управління магістральних газопроводів, експлуатаційні господарства (служби ЕХЗ) із усіх регіонів України знайомилися з особливостями роботи приладів, розроблених фахівцями нашої фірми.

За сформованою традицією, уже вп’яте, на виставці Нафта і Газ була показана чергова новинка високочастотний перетворювач постійного струму ВППТ-1,2.

Безпосереднє спілкування з нашими постійними партнерами фахівцями ВАТ ІВП ВНІПІтрансгаз , ВАТ Інститут транспорту нафти , УМГ Київтрансгаз і багатьма іншими, дозволяє нам вчасно реагувати на зауваження і враховувати побажання замовників при розробці нових зразків приладної техніки.