Модернізація приладової техніки фірми "КРОМ"

12.03.2012

Останнім часом, значні зусилля фахівців нашого підприємства були спрямовані на вдосконалення та модернізацію приладової техніки для технічної діагностики підземних комунікацій, яка добре зарекомендувала себе при тривалій експлуатації в складних польових умовах.

Необхідність удосконалень була викликана побажаннями провідних фахівців галузевих організацій, що до розширення функціональних можливостей вимірювальної апаратури, поліпшення технічних характеристик, та нагальній потребі переходу на сучасну, більш надійну елементну базу.

Разом з незначними доопрацюваннями приладів і пристроїв (блок СКАТ-80, вольтметр реєструючий Прима-2000Б, переривач ПС-80), спрямованими на підвищення надійності та розширення сфери застосування, були розроблені принципово нові модифікації, з поліпшеними основними експлуатаційними параметрами.

Як результат двох останніх років роботи, фірма ТОВ ВКФ КРОМ має можливість запропонувати потенційним покупцям наступні прилади для електрометричної діагностики і корозійного моніторингу підземних сталевих ізольованих нафтогазопроводів:

  • вимірювач КОП-05М ( каверномер ),
  • вихрострумовий товщиномір ізоляційних покриттів ВТ-12Н- 5,
  • універсальний реєстратор Прима-2005 М.
    Вищезазначені моделі приладової техніки реалізуються з другого півріччя 2011 року замість аналогічних, старого зразка.