Шановні колеги, партнери та гості нашого сайту!

Представлена ​​редакція розроблена до ювілею нашого підприємства - 25-ти річчю заснування та активної роботи фірми ТОВ ВКФ «КРОМ» по розробці та виготовлення нових, оригінальних зразків приладової техніки, що призначена для технічної діагностики підземних сталевих ізольованих трубопроводів.

На сьогоднішній день, значна частина номенклатури приладів, може вважатися «базовою» при плануванні робіт по електрометричній діагностиці та корозійному моніторингу об'єктів галузі, для проведення комплексного приладового обстеження (КПО) та обслуговування засобів електрохімічного захисту (ЕХЗ).

Універсальність, простота у використанні і високі метрологічні характеристики, надійність, підтверджені двома десятиріччами інтенсивної експлуатації в польових умовах різноманітних приладів і систем, дозволяють нам з оптимізмом планувати нашу подальшу діяльність.

Поряд з «класичними» зразками продукції, ми хочемо найближчим часом запропонувати Вам абсолютно новий концепт вимірювальних систем (етап виробничих та польових випробувань), реалізований з урахуванням унікальних можливостей, що надаються сучасним розвитком вимірювальної техніки та ІТ індустрії.

Сподіваємося, що спільними зусиллями ми будемо активно використовувати нові можливості для своєчасної та високоякісної діагностики об'єктів нафтогазової галузі.