ПРИМА-2000-2

Вольтметр реєструючий (двоканальний)

Вольтметр реєструючий «ПРИМА–2000–2» розроблено у 2010 році за технічними вимогами ВАТ «Дніпрогаз», і призначений для вимірювання і зберігання (запам'ятовування) значень різниці потенціалів між підземним металевим спорудою і електродом порівняння, синхронно, по двох каналах, або, з використанням одного з каналів для синхронного вимірювання значень струму зі спеціально розробленого датчика струму, для можливості реєстрації чисельного значення «стаціонарного потенціалу» об'єкту.

Прилад забезпечує роботу в двох основних режимах (по кожному з каналів):

- режим електронного самописа при вимірах довготривалих повільно мінливих процесів;

- режим проведення (після натискання на кнопку) одноразових багаторазових вимірювань з запам'ятовуванням потенціалу (струму) в кожній окремо взятій точці.

Період вимірювань та їх тривалість встановлюються користувачем, виходячи з реальних умов експлуатації приладу.

Основні технічні і метрологічні характеристики
Діапазон вимірюваної різниці потенціалів, В ± 0,001 – 99,0
Межа основної похибки, не більше, % 0,5
Вхідний опір, не менше, МОм, 10
Період вимірювань, сек 1,2,5,10,20,30,60
Об'єм пам'яті (кількість точок вимірювань), не менше 250 000
Струм споживання, не більше, мА 8
Габаритні розміри, мм 160 х 70 х 85
Вага вольтметру, не більше, кг 2,0

Час безперервної роботи від вбудованого джерела живлення в автономному режимі, не менше, 24 годин. За рахунок розширеного діапазону вимірювань прилад дозволяє проводити виміри на струмових шунтах (75мВ), побічно оцінювати перехідний опір фланцевих з'єднань. Нове Програмне забезпечення дає можливість побудови «струмових графіків» і виведення будь-яких даних в табличній і графічній формах.

Вольтметр розроблений для практичного опрацювання методики вимірювання «стаціонарного» потенціалу в польових умовах, на об'єктах ВАТ «Дніпрогаз».

Вольтметр виготовляється в металевому корпусі, має пилобризкозахищене виконання, автономне і (або) мережеве живлення, малі габарити.