КОП-05

Вимірювач "КОП-05". Прилад контролю відхилень профілю (каверномер)

Прилад призначений для вимірювання значень величини відхилення профілю на різноманітних поверхнях - западин, забоїн, висоти шва і т.п.

Вимірювач застосовується в нафтогазовій промисловості при будівництві, профілактичних і  ремонтних роботах для вимірювання глибини корозії трубопроводу і висоти зварного шва, з метою виявлення критичних товщин труби в місцях пошкоджень.

Вимірювач розроблений  відповідно до вимог ДСТУ 3215-95.

Основні технічні характеристики
Діапазон вимірювання западин, мм 0,2 - 5,0
Діапазон вимірювання виступів (несоосность), мм 0,2 - 5,0
Межа основної похибки, мкм ± (0,05 + 0,05 Нх)
Струм споживання, не більше, мА 8
Вага, не більше, кг 0,5
Мінімальний радіус кривизни контрольованих виробів, мм 30
Діаметр плями контролю, мм 0,2

Живлення вимірювача здійснюється від акумуляторної батареї напругою 9В (типу «Крона»), або блоку живлення, який водночас є зарядним пристроєм від мережі змінного струму, з номінальною напругою 220В ±10%, частотою 50 Гц.

В комплект постачання входять три контрольних зразка різної товщини і конфігурації (для налаштування і перевірки працездатності вимірювача), зарядний пристрій, чохол приладовий, сумка для траспортування, додаткові аксесуари і експлуатаційна документація.

Прилад, в представленій конфігурації, реалізовувався замовникам до кінця 2010 року. Враховуючи на попит на цю продукцію, фірма «КРОМ» реалізує нову модифікацію вимірювача «КОП-05М» з поліпшеними експлуатаційними параметрами, в т. ч. можливістю реєстрації результатів вимірювань і перенесення їх на ПК користувача.